Biomed 15.o4.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biomed 15.o4.

15.o4 BRE!!!
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Plavusino pismo sinu...

Go down 
+3
...jelenica...
ANCI
Mrs.purple...
7 posters
AuthorMessage
Mrs.purple...
Admin
Admin
Mrs.purple...


Number of posts : 885
Age : 31
Location : Toronto
Registration date : 2008-01-16

Plavusino pismo sinu... Empty
PostSubject: Plavusino pismo sinu...   Plavusino pismo sinu... Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 5:18 pm

Dragi sine,

Pišem ti ovo pismo, kako bi znao da ti pišem. Ako dobiješ ovo pismo, znači da je dobro stiglo. Ako ga ne primiš, javi mi, tako da ti ga ponovo pošaljem. Pišem sporo, jer znam da sporo čitaš.
Neki dan je tvoj otac pročitao u novinama da se, po statistikama, većina saobraćajnih nezgoda događa 1km od kuće, tako da smo se nedavno i mi preselili malo dalje od kuće. Kuća je prelepa, imamo čak i veš mašinu, ali ne znam da li radi. Juče sam stavila veš da se pere, povukla vodu i veša više nije bilo...
Ovde vreme i nije tako loše. Prošle nedelje samo je dva puta padala kiša - prvi put je trajalo 3 dana, a sledeći put 4.
U vezi one jakne koju si želeo, tvoj ujak Pjer mi je rekao da, ako ti je budemo slali, da skinemo dugmad, pošto su dosta teška, jer to bi više koštalo, tako da smo skinuli dugmad i stavili ih u džep.
Napokon smo sahranili tvoga deda: pronašli smo njegovo telo kada smo čistili kuću. Bio je u ormaru od onog dana kada je pobedio, dok smo se igrali skrivaca.
Pre nekoliko dana eksplodirala je boca plina u kuhinji: tvog oca i mene je izbacilo van kroz prozor: koji osecaj! Nakon toliko godina, otac i ja smo prvi put izašli napolje zajedno.
Pošto već spominjem tvoga oca - dobio je novi posao! Jako je ponosan. Ispod njega se nalazi oko 500 ljudi... zaposlili su ga na gradskom groblju... održava travnjak.
Tvoja sestra Julia, znaš ona koja se udala za svog muža... napokon je rodila! Ne znamo još pol, tako da ne znam da li si postao tetka ili ujak... ako bude curica, tvoja sestra će je zvati po meni... Čini mi se malo čudno da svoju ćerku zove "mama".
Tvoj rođak Pol se oženio... po celi dan se moli pred ženom, jer je devica. I da znaš da više ne viđamo tvoga ujaka Isidora, onoga koji je umro prošle godine...
A da ne govorim o tvom bratu Žanu... on je grozan... zatvorio je vrata od auta, a unutra su ostali ključevi. Morao se vratiti u stan kako bi uzeo duplikat i kako bi nas sve izvukao iz vozila. Katastrofa!!!
Dobro sine, neću ti napisati adresu, jer ne znam koja je. Porodica koja je ovde pre nas živela, uzela je kućni broj sa zida i ponela ga sa sobom.
Ako vidiš Margarit, pozdravi je, a ako je ne vidiš nemoj joj ništa govoriti.

Mama koja te voli.

PS: Htela sam ti poslati nešto para, ali sam već zatvorila kovertu. Neutral
Back to top Go down
ANCI
3 lvl
3 lvl
ANCI


Number of posts : 577
Age : 31
Registration date : 2008-01-16

Plavusino pismo sinu... Empty
PostSubject: Re: Plavusino pismo sinu...   Plavusino pismo sinu... Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 5:20 pm

jao boze...xaxaxax...dobro jeee...Smile
Back to top Go down
...jelenica...
NOOB
NOOB
...jelenica...


Number of posts : 64
Registration date : 2008-01-16

Plavusino pismo sinu... Empty
PostSubject: Re: Plavusino pismo sinu...   Plavusino pismo sinu... Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 5:26 pm

xexe...ludaca...
Back to top Go down
Mrs.purple...
Admin
Admin
Mrs.purple...


Number of posts : 885
Age : 31
Location : Toronto
Registration date : 2008-01-16

Plavusino pismo sinu... Empty
PostSubject: Re: Plavusino pismo sinu...   Plavusino pismo sinu... Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 5:29 pm

ma pametnica,nema sta..
Back to top Go down
DR_Guillotine
Admin
Admin
DR_Guillotine


Number of posts : 509
Registration date : 2008-01-16

Plavusino pismo sinu... Empty
PostSubject: Re: Plavusino pismo sinu...   Plavusino pismo sinu... Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 5:43 pm

mrzi me da chitam...
Back to top Go down
https://15-04.all-up.com
...juci...
4 lvl
4 lvl
...juci...


Number of posts : 905
Age : 30
Location : Bgd
Registration date : 2008-01-16

Plavusino pismo sinu... Empty
PostSubject: Re: Plavusino pismo sinu...   Plavusino pismo sinu... Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 5:51 pm

sirota...
Back to top Go down
http://myspace.com/jucika93
ANCI
3 lvl
3 lvl
ANCI


Number of posts : 577
Age : 31
Registration date : 2008-01-16

Plavusino pismo sinu... Empty
PostSubject: Re: Plavusino pismo sinu...   Plavusino pismo sinu... Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 5:54 pm

@Vuk
ma procitaj bre...
Back to top Go down
Mrs.purple...
Admin
Admin
Mrs.purple...


Number of posts : 885
Age : 31
Location : Toronto
Registration date : 2008-01-16

Plavusino pismo sinu... Empty
PostSubject: Re: Plavusino pismo sinu...   Plavusino pismo sinu... Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 6:03 pm

tako je....bre
Back to top Go down
ANCI
3 lvl
3 lvl
ANCI


Number of posts : 577
Age : 31
Registration date : 2008-01-16

Plavusino pismo sinu... Empty
PostSubject: Re: Plavusino pismo sinu...   Plavusino pismo sinu... Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 6:09 pm

hvala...bre:)
Back to top Go down
DR_Guillotine
Admin
Admin
DR_Guillotine


Number of posts : 509
Registration date : 2008-01-16

Plavusino pismo sinu... Empty
PostSubject: Re: Plavusino pismo sinu...   Plavusino pismo sinu... Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 6:30 pm

NECJU BRE!
Back to top Go down
https://15-04.all-up.com
Mrs.purple...
Admin
Admin
Mrs.purple...


Number of posts : 885
Age : 31
Location : Toronto
Registration date : 2008-01-16

Plavusino pismo sinu... Empty
PostSubject: Re: Plavusino pismo sinu...   Plavusino pismo sinu... Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 6:34 pm

ne moras










bre
Back to top Go down
...juci...
4 lvl
4 lvl
...juci...


Number of posts : 905
Age : 30
Location : Bgd
Registration date : 2008-01-16

Plavusino pismo sinu... Empty
PostSubject: Re: Plavusino pismo sinu...   Plavusino pismo sinu... Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 7:28 pm

bre
Back to top Go down
http://myspace.com/jucika93
5AREL
NOOB
NOOB



Number of posts : 80
Age : 31
Location : zarkovo
Registration date : 2008-01-17

Plavusino pismo sinu... Empty
PostSubject: Re: Plavusino pismo sinu...   Plavusino pismo sinu... Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 2:46 am

ANCI wrote:
jao boze...xaxaxax...dobro jeee...Smile

xexexexexexexexexexexxexexexexexexex Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile lol ovo je dobro
Back to top Go down
Mrs.purple...
Admin
Admin
Mrs.purple...


Number of posts : 885
Age : 31
Location : Toronto
Registration date : 2008-01-16

Plavusino pismo sinu... Empty
PostSubject: Re: Plavusino pismo sinu...   Plavusino pismo sinu... Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 3:45 am

................................a plavusa ima IQ oko 72...
Back to top Go down
Chili
3 lvl
3 lvl
Chili


Number of posts : 495
Age : 32
Location : L.A.4LIFE
Registration date : 2008-01-16

Plavusino pismo sinu... Empty
PostSubject: Re: Plavusino pismo sinu...   Plavusino pismo sinu... Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 11:56 pm

Kako je do jaja,ali znam i ovo
Back to top Go down
Sponsored content





Plavusino pismo sinu... Empty
PostSubject: Re: Plavusino pismo sinu...   Plavusino pismo sinu... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Plavusino pismo sinu...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Biomed 15.o4. :: zhivot i zdravlje :: Kuuuutak za citanje...-
Jump to: