Biomed 15.o4.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biomed 15.o4.

15.o4 BRE!!!
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Jel se secas kad...

Go down 
+2
STFU_NOOB
ANCI
6 posters
AuthorMessage
ANCI
3 lvl
3 lvl
ANCI


Number of posts : 577
Age : 31
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeThu May 15, 2008 2:30 pm

...xm..u ovoj temi(istoriji) su vuk ili teodora stavili JEL SECAS KAD....e pa ja cu da dodam...KAD JE BAREM NEKO DOLAZIO NA FORUm.....dajte bre ljudi...dosadno je mnogo ovde..i pisite nesto obavezno!
Back to top Go down
STFU_NOOB
4 lvl
4 lvl
STFU_NOOB


Number of posts : 974
Age : 31
Location : Picka lepa,mila mrtva materina.....
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeThu May 15, 2008 5:26 pm

keve mi jbt!!!ali dzabe to ovde pises...bolje im reci na myspace-u tamo dolaze...jedino sto andrea PONEKAD dodje...ostali jok...
IZDALI STE BLEJU!!!!
Back to top Go down
ANCI
3 lvl
3 lvl
ANCI


Number of posts : 577
Age : 31
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeThu May 15, 2008 9:32 pm

a ozbiljno...pa recicu krunicki i jeleni...
Back to top Go down
madness99
1 lvl
1 lvl
madness99


Number of posts : 226
Age : 31
Location : Mala mostanica
Registration date : 2008-01-17

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeThu May 15, 2008 9:35 pm

ja vala dolazim,uvek sam na msn-u,niko ne prica pa cutim i ja Smile
Back to top Go down
http://www.universalworld.net
STFU_NOOB
4 lvl
4 lvl
STFU_NOOB


Number of posts : 974
Age : 31
Location : Picka lepa,mila mrtva materina.....
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeSat May 17, 2008 1:11 am

ANCI wrote:
a ozbiljno...pa recicu krunicki i jeleni...
a mogu i ja da im kazem,ali sta imam od toga kad mi je teodora rekla,kad sam je pito sto ne dolazi,rekla je da je mrzi........i dan posle toga je dosla i to je to...
Back to top Go down
ANCI
3 lvl
3 lvl
ANCI


Number of posts : 577
Age : 31
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeSun May 18, 2008 9:53 am

pa....ne moraju da dolaze ako ne zele....mene boli uvo..ja obidjem sve na netu(spejs,fb,razne forume),da se ne smaram....a oni....kako hoce...ali je mnogo dosadno...
Back to top Go down
STFU_NOOB
4 lvl
4 lvl
STFU_NOOB


Number of posts : 974
Age : 31
Location : Picka lepa,mila mrtva materina.....
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeMon May 19, 2008 12:39 am

pa i ja...ali uvek je ovde bila bleja...i zelim da tako ostane...a da bi tako bilo,moraju odredjeni clanovi da dolaze,a oni to ne zele...ali mi cemo ucinite sve sto je u nasoj moci da se vrate...pa makar morali i fizickim putem Very Happy
Back to top Go down
ANCI
3 lvl
3 lvl
ANCI


Number of posts : 577
Age : 31
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeMon May 19, 2008 11:09 am

lol...to fizickim putem,prepustam tebi..
Back to top Go down
...juci...
4 lvl
4 lvl
...juci...


Number of posts : 905
Age : 30
Location : Bgd
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeMon May 19, 2008 1:32 pm

Ja sam evo dosla,napokon dobila komp.
I ti Grandi,koga ces bre ti da bijes mogu ja da te prebijem:PPPP
Back to top Go down
http://myspace.com/jucika93
STFU_NOOB
4 lvl
4 lvl
STFU_NOOB


Number of posts : 974
Age : 31
Location : Picka lepa,mila mrtva materina.....
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeTue May 20, 2008 12:04 pm

ae..Vreme,mesto i datum?Very Happy
Back to top Go down
Chili
3 lvl
3 lvl
Chili


Number of posts : 495
Age : 32
Location : L.A.4LIFE
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeWed May 21, 2008 12:54 am

Joooj...PA,nema nikoga i smor
Back to top Go down
Mrs.purple...
Admin
Admin
Mrs.purple...


Number of posts : 885
Age : 32
Location : Toronto
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeWed May 21, 2008 2:08 am

ma,ja dodjem ovde i vidim milion novih postova a fazon,nista nije receno,kad samo pomislim da moram da otvorim 20 novih postova ciji su sadrzaj smajliji,ne dolazi mi se...
Back to top Go down
STFU_NOOB
4 lvl
4 lvl
STFU_NOOB


Number of posts : 974
Age : 31
Location : Picka lepa,mila mrtva materina.....
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeThu May 22, 2008 1:12 pm

e pa dolazices alien alien
Back to top Go down
Mrs.purple...
Admin
Admin
Mrs.purple...


Number of posts : 885
Age : 32
Location : Toronto
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeThu May 22, 2008 8:23 pm

vazi../
Back to top Go down
STFU_NOOB
4 lvl
4 lvl
STFU_NOOB


Number of posts : 974
Age : 31
Location : Picka lepa,mila mrtva materina.....
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeThu May 22, 2008 11:56 pm

jer tako?si u tom vazonu?
Back to top Go down
Mrs.purple...
Admin
Admin
Mrs.purple...


Number of posts : 885
Age : 32
Location : Toronto
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeFri May 23, 2008 1:48 am

nisam Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Back to top Go down
STFU_NOOB
4 lvl
4 lvl
STFU_NOOB


Number of posts : 974
Age : 31
Location : Picka lepa,mila mrtva materina.....
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeFri May 23, 2008 9:31 pm

da pisem datum?
Back to top Go down
...juci...
4 lvl
4 lvl
...juci...


Number of posts : 905
Age : 30
Location : Bgd
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeSun May 25, 2008 10:02 pm

STFU_NOOB wrote:
ae..Vreme,mesto i datum?Very Happy




22 maj u 12:12
moracemo da cekamo sledecu godinu...
Very Happy
Back to top Go down
http://myspace.com/jucika93
Mrs.purple...
Admin
Admin
Mrs.purple...


Number of posts : 885
Age : 32
Location : Toronto
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 3:18 am

cekacemo ....
















ako treba i onu tamo!
























ako treba i onu posle nje!!!

























































ako treba cekacemo 10 godina!!!!!











































































salim se,tebra,nisam toliko zaludjenik kao vi da cekam 10 godina...
Back to top Go down
Mrs.purple...
Admin
Admin
Mrs.purple...


Number of posts : 885
Age : 32
Location : Toronto
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 3:19 am

...juci... wrote:





22 maj u 12:12
moracemo da cekamo sledecu godinu...
Very Happy
e,moze 2012? jer je sve nekako u stilu 12.......?
Back to top Go down
STFU_NOOB
4 lvl
4 lvl
STFU_NOOB


Number of posts : 974
Age : 31
Location : Picka lepa,mila mrtva materina.....
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 2:14 am

^^
Back to top Go down
Chili
3 lvl
3 lvl
Chili


Number of posts : 495
Age : 32
Location : L.A.4LIFE
Registration date : 2008-01-16

Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 7:52 pm

Smorila sam se!
Back to top Go down
Sponsored content





Jel se secas kad... Empty
PostSubject: Re: Jel se secas kad...   Jel se secas kad... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Jel se secas kad...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Biomed 15.o4. :: zhivot i zdravlje :: Istorija...-
Jump to: